WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Jak będzie naprawdę wyglądała rewitalizacja w Gdańsku?
- ZAPROSZENIE na spotkanie konsultacyjne i wprowadzające-


Jakie dzielnice będą rewitalizowane, w jakim zakresie i jakim kosztem? Jak Gdańsk zamierza sfinansować ten projekt? Na m.in. te pytania odpowiedzą władze Gdańska na spotkaniu, które odbędzie się we wtorek 2 lutego 2016 roku w budynku gdańskiego Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia na Dolnym Mieście, ul. Jaskółcza 1 o godz. 17.00  (bezpośrednio przed spotkaniem konsultacyjnym z mieszkańcami w tym samym miejscu). W spotkaniu tym weźmie udział Prezydent Miasta Gdańska -Paweł Adamowicz, przedstawiciele Rady Miasta Gdańska oraz Radni Dzielnicowi.


Konsultacje dotyczące rewitalizacji gdańskich dzielnic rozpoczęły się 25 stycznia 2016 r. Oprócz ankiety internetowej, którą nadal można wypełnić na stronie gdansk.pl, zorganizowane zostaną trzy spotkania.
Pierwsze z nich odbędzie się już jutro 2 lutego o godzinie 18.00 i potrwa dwie godziny. Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska - Wiesław Bielawski  wraz z Radnymi Miejskimi i Dzielnicowymi oraz Biurem Rozwoju Gdańska, będzie czekał na mieszkańców w Łaźni w sali wystawowej. Kolejne spotkania planowane są 4 i 8 lutego:

- 4 lutego: Szkoła Podstawowa nr 55, Gdańsk-Nowy Port ul. Wolności 6A - 18.00- 20.00
- 8 lutego: Klub ŻAK, Gdańsk ul. Grunwaldzka 195/197 (sala kinowa) - 18.00- 20.00

Informacja podsumowująca przebieg konsultacji społecznych zostanie opublikowana niezwłocznie po ich zakończeniu na stronie internetowej http://www.bip.gdansk.pl oraz http://www.gdansk.pl/urzad/rewitalizacja.
Wnioski i uwagi dotyczące projektu uchwały należy składać na piśmie do Prezydenta Miasta Gdańska z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz obszaru, którego dotyczą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 marca 2016 r.

Pisma należy kierować na adres Urzędu Miejskiego w Gdańsku: Wydział Urbanistyki i Architektury Referat Rewitalizacji, ul. Nowe Ogrody 8/12, 80-803 Gdańsk, lub w postaci elektronicznej na adres mailowy: rewitalizacja@gdansk.gda.pl