WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
FORGOTTEN BY WORLD i świat o nich zapomniał
8 lutego o godz. 18.00 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku rozpocznie się wernisaż wystawy " . FORGOTTEN BY WORLD i świat o nich zapomniał".

Wystawa jest poświęcona ludności cywilnej, w tym dzieciom - w większości sierotom, które ucierpiały w konflikcie zbrojnym na Ukrainie. Celem wystawy jest zbiórka pieniędzy na leczenie dzieci z terenów objętych konfliktem. Prace mają przypomnieć, że konflikt zbrojny to również prawdziwe dziecięce tragedie, w których pomoc musi przyjść jak najszybciej i bezwarunkowo.

Zdjęcia na wystawie są autorstwa uznanych fotoreporterów wojennych z Rosji, Ukrainy i Polski.

Swoją obecność na wydarzeniu zapowiedzieli m. in.: Prezydent Lech Wałęsa i Pani Danuta Wałęsa, Pan Profesor Janusz Jaśkiewicz - Prezydent LIONS CLUB Gdańsk, Paweł Adamowicz - Prezydent Miasta Gdańska, Pani Oksana Denys - konsul ambasady Ukrainy, Katarzyna Hall, Paweł Huelle, Dariusz Drelich, Mieczysław Struk, Zbigniew Jujka, Czesław Tumielewicz, Jakub Kamiński, Małgorzata Chmiel, Adam Korol, Krystyna i Stefan Chwinowie, Marta Pałucka - Miss World Poland 2015 oraz fotoreporter Jakub Kamiński.

Patronat nad wystawą objęła Ambasada Ukrainy w RP i Prezydent Lech Wałęsa.

Projekt wspierają: CEPA, KRONA. Partnerzy wydarzenia to: LION'S CLUBS INTERNATIONAL GDAŃSK, Personal PR i Europejskie Centrum Solidarności.

Zapraszamy serdecznie na wernisaż i do zadawania pytań gościom.