WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Walentynki i ferie z zoo.
Konkursy, zabawy, loterie, historie miłosne mieszkańców oliwskiego ogrodu oraz zdjęcia z Gracją - to niektóre z atrakcji, jakie 14 lutego czekają na zakochanych w gdańskim zoo!

Walentynki w zoo odbędą się już po raz piąty. - Walentynkowe spotkania w naszym zoo cieszą się dużym powodzeniem, dlatego z ogromną przyjemnością organizujemy je co roku. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania będzie "Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla znajdź mi w gdańskim zoo luby". To doskonała okazja to poznania ciekawostek z życia podopiecznych zoo - mówi Grażyna Naczyk z gdańskiego ogrodu zoologicznego.

W programie m.in. wizyta u foczej rodziny, wspólny spacer do pawilonu ptaków i gadów, a w nim mnóstwo atrakcji, ponadto odwiedziny punktu obrączkowania ptaków oraz niespodzianka - pamiątkowe fotografie z nową tajemniczą lokatorką gdańskiego ogrodu - Gracją.

14 lutego zapraszamy rodziny, pary i singli zakochanych w gdańskim zoo na "Walentynki w zoo".

Zbiórka o godz. 11.00 przy rezydencji foczej rodziny (tuż za bramą wejściową).

Wszystkie walentynkowe atrakcje dostępne są w cenie biletu (bilet normalny - 10 zł, ulgowy - 5 zł).

Zoo przygotowało także specjalną i ofertę w okresie ferii zimowych. W dniach 16, 17, 23 i 25 lutego w godzinach 12.00 - 13.00 zoo zaprasza dzieci i dorosłych na spotkania rekreacyjno - edukacyjne, które odbywać będą się w sali dydaktycznej gdańskiego ogrodu. By skorzystać z oferty wystarczy zakupić bilet wstępu i zameldować się w budynku administracyjnym zoo (naprzeciwko bramy wejściowej).