WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Edukacja Przyszłości po raz pierwszy w Gdańsku!
III Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty Edukacja Przeszłości odbędzie się w dniach 9-10 marca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. W tym roku w 18 panelach dyskusyjnych i debatach weźmie udział ponad 60 prelegentów. W 3 równoległych konferencjach tematycznie dotyczących oświaty, kultury i sportu weźmie udział 300 uczestników.


Konferencja to miejsca spotkania samorządowców odpowiedzialnych za sprawy edukacyjne oraz pracowników placówek oświatowych. Miasto Gdańsk reprezentować będą Prezydent Paweł Adamowicz oraz zastępca prezydenta ds. polityki społecznej Piotr Kowalczuk.

-Gdańsk zabiegał o organizację tej konferencji wśród polskich samorządów. Cieszymy się, że negocjacje prowadzone z Municipium zakończyły się sukcesem i o edukacji przyszłości będziemy rozmawiać w Mieście Wolności i Solidarności - podkreśla zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej Piotr Kowalczuk. - Rozmawiać będziemy o najważniejszym podmiocie edukacji, którym jest uczeń oraz o problemach współczesnej edukacji, o pomysłach nowej struktury edukacji w Polsce i reformach podstawy programowej.

Organizatorem wydarzenia jest Międzykomunalna Spółka Akcyjna MUNICIPIUM SA - wydawca Pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA oraz Miasto Gdańsk.Akredytacja na konferencję www.oswiataprzyszlosci.pl