WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Podwodna rywalizacja z krążkiem
Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku zapraszają na czwartą edycję międzynarodowego turnieju hokeja podwodnego - GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY. Zawody odbędą się w sobotę, 27 lutego 2016 roku.
W tegorocznych rozgrywkach, podobnie jak w latach ubiegłych udział wezmą nie tylko drużyny z Polski. Z roku na rok grono zagranicznych gości powiększa się, co nas niezmiernie cieszy. Właśnie ze względu na fakt, iż turniej ma charakter międzynarodowy, zyskał patronat honorowy Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Prezydent Miasta Gdańska - Pawła Adamowicza.
Ideą organizacji turnieju jest nie tylko propagowanie aktywności fizycznej i zachęcanie do podejmowania wyzwań w sportowej rywalizacji, ale również popularyzacja hokeja podwodnego, wciąż rozwijającej się dyscypliny sportowej w Polsce.
Zachęcamy publiczność do śledzenia podwodnych zmagań i dopingowania drużynom. Wstęp na trybuny pływalni jest otwarty dla widzów. Specjalnie dla kibiców przygotowany zostanie duży ekran oraz kamery podwodne, które ułatwią obserwację najważniejszych momentów pod wodą. Dla kibiców, którzy nie będą mogli osobiście przybyć na turniej, przygotowaliśmy relację na żywo, która można będzie oglądać na naszej stronie internetowej www.gsn.hokejpodwodny.pl/relacja-live-online.

Program zawodów
10:45 - Prezentacja  drużyn
11:00 - 14:00 - I faza turnieju - rozgrywki grupowe
14:00 - 21:00 - Mecze II fazy
22:00 - Wręczenie pucharów i medali /Restauracji VNS na Manhattanie w Gdańsku Wrzeszczu/

Strona turnieju : www.gsn.hokejpodwodny.pl
FB https://www.facebook.com/events/1663226240621030/

******
HOKEJ PODWODNY
Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia, które będą prowadzone na dnie basenu! Zajęcia odbywać się będą w czasie ferii w dniach 15-19 oraz 22-26 lutego 2016 roku o godzinie 15 na Pływalni Krytej MOSiR w Gdańsku przy ul. Chałubińskiego 13. Na zajęciach wymagany jest własny sprzęt do nurkowania ABC. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenie sprzętu ABC.
NURKOWANIE
Centrum Nurkowe Tryton zaprasza na zajęcia basenowe w pełnym akwalungu. Zajęcia adresowane są wyłącznie dla dzieci w wieku od 8 lat do 14 lat. Zajęcia odbywać się będą w dniach: 15, 17, 19, 22, 24 i 26 lutego o godzinie 9 na Pływalni Krytej MOSiR w Gdańsku przy ul. Chałubińskiego 13. Nauka nurkowania w basenie ma za zadanie zapoznać dzieci ze sprzętem i zasadami poruszania się pod wodą. Sprzęt wykorzystywany do nauki najmłodszych jest dostosowany do ich wzrostu. Butle, ustniki automatu oraz skafandry mają odpowiedni rozmiar tak, aby nie sprawiały kłopotu w nauce. Zajęcia będą podzielone na krótką część teoretyczną oraz praktyczną - pływanie w basenie i pod wodą. Planowany czas przeznaczony na szkolenie to około 2 godzin, z czego około 45 minut stanowić będą zajęcia nurkowe. Osoby chcące skorzystać z porad instruktorów muszą wykazać się umiejętnościami pływackimi (dowolną techniką, na poziomie podstawowym), posiadać strój pływacki oraz czepek. Wymagana jest również pomoc rodziców na powierzchni. Zajęcia odbywać się będą w grupach do 6 osób, dlatego też niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja. Aby dokonać rezerwacji należy na stronie www.cn-tryton.pl wejść w zakładkę Kalendarz, wybrać termin i dokonać rejestracji.
******
KHP BAŁTYCKIE FOKI
Istnieje od 2010 roku i jest pierwszym klubem hokeja podwodnego w Polsce. Jesteśmy liderem na polskiej arenie co potwierdza zdobycie tytułu Mistrza Polski w tej dyscyplinie. Przyczyn naszego zaangażowania, oprócz pasji, należy upatrywać w zgraniu i zaangażowaniu naszej grupy. Mówimy o sobie Foki, trzymamy się razem i działamy na co dzień jak zorganizowane stado. Każda i każdy z nas robi co w ich mocy, aby nasza dyscyplina dostarczała nam jak najwięcej pozytywnej energii. Tą energią chcemy dzielić się z innymi stąd też pomysł na organizowanie turnieju hokeja podwodnego.