WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Przyciągamy letnie promienie słońca do Gdańska i głosujemy na lokalizację mgiełek wodnych!
Przypominamy, dziś o godz. 11.00 przy ul. Karmelickiej (przy Cinema City Krewetka) staruje kampania "Wodowanie lata". Gdańszczanie wywołują lato i wybierają nowe lokalizacje dla zamgławiaczy, czyli mgiełek wodnych, które w sezonie wakacyjnym będą orzeźwiały i chroniły przed upałami.

- Zamgławiacz, który w ubiegłym roku stanął na Targu Węglowym spotkał się z pozytywnym odzewem wśród gdańszczan, dlatego zdecydowaliśmy na postawienie kolejnych wodnych instalacji. I tak oprócz mgiełki, która w sezonie letnim po raz kolejny już zawita na Targu Węglowym, zamgławiacz po raz pierwszy pojawi się także w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym. Na tym jednak nie koniec. Kolejne dwie lokalizacje wybiorą mieszkańcy - informuje zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki komunalnej Piotr Grzelak.

Swój głos na nowe lokalizacje zamgławiaczy można oddać podczas happeningu, który odbędzie się dziś w godz. 11:00 - 15:00 przy ul. Karmelickiej oraz w głosowaniu internetowym do 17 kwietnia na stronie: blizejzrodel.pl. - Mieszkańcy wybierać będą dwie spośród 10 propozycji lokalizacyjnych, takich jak: Park Reagana, Targ Rybny, Podwale Staromiejskie, Jelitkowo, Stogi, Brzeźno, Wyspa Sobieszewska, Żabianka, Chełm, Wrzeszcz - dodaje prezes Zarządu GIWK Jacek Skarbek.
Głosowanie zakończy się 17 kwietnia. Na każdego, kto skorzysta z aplikacji internetowego głosowania czeka niespodzianka - zabawa w projektowanie letnich gadżetów.
Najciekawsze propozycje zostaną wyprodukowane i będą prezentem dla autorów najciekawszych pomysłów.
Z kolei dla uczestników dzisiejszego happeningu GIWK przygotował niespodziankę w postaci letniego fotoatelier, wodne rzuty w nowe lokalizacje zamgławiacza i dużo letniej radości. Kampania "Wodowanie lata", realizowana jest przez Miasto Gdańsk i GIWK z okazji Światowego Dnia Wody.

Zamgławiacze zapewniają letnie orzeźwienie w upalne letnie dni, a dzięki panelom solarnym świecą nocą.