WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Blisko, coraz bliżej do otwarcia największej gdańskiej inwestycji Tunelu pod Martwą Wisła
Blisko, coraz bliżej do otwarcia największej gdańskiej inwestycji Tunelu pod Martwą Wisła, dlatego w najbliższą środę tj. 06.04. o godzinie 13.00 na terenie tunelu pod Martwą Wisła w Gdańsku odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza, prezesa spółki Gdańskie Inwestycje Komunalne Ryszarda Trykosko, przedstawicieli firmy OHL i inżynierów GIK.

Będzie to okazja by jeszcze przed oddaniem do ruchu tunelu obejrzeć jego nieodwiedzane dotąd części. Oprócz wejścia do tunelu, planujemy bowiem pokazać Państwu Centrum Zarządzania Tunelem - wraz z krótką prezentacją jego możliwości , budynki techniczne ulokowane tuż nad wjazdami oraz korytarz techniczny pod jezdniami tunelu. Opowiemy też o Dniu Otwartym na budowie Tunelu podczas którego mieszkańcy będą mogli przed oddaniem do ruchu zwiedzić Tunel.

Wjazd i wejście na konferencję od strony ronda Marynarki Polskiej, skąd zjeżdżamy w ulicę Wielopole (pierwszy zjazd z ronda od ul. Marynarki Polskiej jadąc w kierunku Nowego Portu) i w lewo obok budki portiera na parking przy Centrum Zarządzania Tunelem.


Czas trwania konferencji około 1,5 godziny , po konferencji zapraszamy na mały poczęstunek.


Proszę o zgłoszenie chęci wzięcia udziału w konferencji na mail magdalena.kaczmarek@gik.gda.pl