WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Głosuj na lokalizację ZAMGŁAWIACZA
Przypominamy, że trwa głosowanie, w którym gdańszczanie wybierają lokalizację letnich ZAMGŁAWIACZY, czyli urządzeń, które w upalne dni emitują wodną mgiełkę.

- Zamgławiacz, który w ubiegłym roku stanął na Targu Węglowym spotkał się z pozytywnym odzewem wśród gdańszczan, dlatego zdecydowaliśmy na postawienie kolejnych wodnych instalacji. I tak oprócz mgiełki, która w sezonie letnim po raz kolejny już zawita na Targu Węglowym, zamgławiacz po raz pierwszy pojawi się także w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym. Na tym jednak nie koniec. Kolejne dwie lokalizacje wybierają mieszkańcy - przypomina zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki komunalnej Piotr Grzelak.
Mieszkańcy wybierają dwie spośród 10 propozycji lokalizacyjnych - Park Reagana, Targ Rybny, Podwale Staromiejskie, Jelitkowo, Stogi, Brzeźno, Wyspa Sobieszewska, Żabianka, Chełm i Wrzeszcz. Głosowanie odbywa się na stronie: http://blizejzrodel.pl/zamglawiacz/. Oddawać głosy możemy do 17 kwietnia. Na każdego, kto skorzysta z aplikacji internetowego głosowania czeka niespodzianka - zabawa w projektowanie letnich gadżetów.