WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Recycling Band już się rozgrzewa
Do Gdańska przyjechał zespół Recycling Band! To pięciu młodych, niezwykle energetycznych muzyków. Grają własną muzykę, na instrumentach wykonanych własnoręcznie. Z ODPADÓW! Do budowy instrumentów używają m.in. butelek, puszek, wiader, starych części rowerowych, mebli, podzespołów komputerowych, a nawet takich przedmiotów, jak grzebienie, wieszaki czy gąbki z materacy J. Są finalistami V edycji programu Mam Talent.

Przyjechali, żeby zachęcać gdańszczan do segregacji odpadów, ale też - zaprosić wszystkich do udziału w wielkim sobotnim Pikniku Rodzinnym - Uwaga! Szkło!

Chłopaki już rozgrzewają się przed sobotnim występem w Parku Reagana, razem z nimi zastępca prezydenta, Piotr Grzelak.

https://www.facebook.com/CzysteMiastoGdansk/?fref=nfPiknik Rodzinny Uwaga! Szkło! - już w najbliższą sobotę - 30.04, w godz. 12.00-17.00 w Parku Reagana (wejście od al. Jana Pawła II).  

W programie - edukacja ekologiczna (ze szczególnym nastawieniem na segregację szkła) pod każdą postacią - warsztaty, konkursy, zabawy rodzinne, quizy, zagadki, występy kabaretów i teatrów, na koniec - występ eko grupy Recycling Band oraz eko-piosenkarki Reni Jusis!