WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Do gry rusza Futbolowy Gdańsk
Do 18 maja uczniowie mogą zgłaszać drużyny, które będą rywalizować w piątej edycji turnieju piłki nożnej dla gimnazjalistów "Futbolowy Gdańsk". Rozgrywki rozpoczną się w środę 18 maja o godz. 9.00 we Wrzeszczu.

W turnieju "Futbolowy Gdańsk" mogą wziąć udział uczniowie gdańskich szkół gimnazjalnych z klas I - III. Swoją drużynę zgłosić mogą zarówno chłopcy jak i dziewczęta, którzy z własnej inicjatywy chcą rozwijać swoje piłkarskie pasje. Turniej zostanie rozegrany w środę 18 maja na boisku przy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 2 (ul. Smoleńska 5/7). Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 9.00.

Zgłoszenia do Projektu przyjmowane są do środy 18 maja do godziny 9.00. Drużyna zgłasza się do rozgrywek bezpośrednio u Realizatora Projektu drogą internetową (e-mail: futbolowy@gdansk.gda.pl) lub telefonicznie u Koordynatora Projektu pod numerem telefonu: 58 / 323 67 75.W turnieju przewidziano udział maksymalnie 20 drużyn. Drużyna liczy 6 osób z bramkarzem. Mecz trwa 10 minut. W grze obowiązują przepisy FIFA. Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia drużyny dostępny jest pod adresem http://www.gdansk.pl/urzad-miejski/Do-gry-rusza-Futbolowy-Gdansk,a,53764

1660 bramek
Do tej pory w 4 edycjach turnieju Futbolowego Gdańska udział brało 58 drużyn, które strzeliły 1660 bramek.
Co roku w Gdańsku organizowane są także okolicznościowe turnieje piłki nożnej (z okazji dnia dziecka, w czasie ferii, wakacyjnego wypoczynku), w których łącznie wzięło udział ponad 300 zespołów piłkarskich i zdobyto ponad 2000 bramek.