WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Do 22 maja trwa Plebiscyt TOP20
To Ty zdecyduj przy jakiej melodii chcesz się bawić podczas Święta Miasta Gdańska!
Plebiscyt TOP20 powoli dobiega końca. Do 22 maja to mieszkańcy decydują przy jakich utworach będą się bawić 27 maja na Targu Węglowym. Piątkowy koncert jest jednym z elementów bogatego programu Święta Miasta.TOP20 to propozycja dla mieszkańców wspólnego stworzenia koncertu. Gwiazdą wieczoru, która podczas finału wykona wygrane utwory będzie Robert Janowski z zespołem z programu "Jaka to melodia". To właśnie on zaproponował 40 melodii, z których możemy wybierać swoich faworytów - mówi Milena Mieczkowska z Fundacji Gdańskiej.
Jak wziąć udział w plebiscycie?
Udział w plebiscycie jest prosty. Na stronie internetowej www.top20gdansk.pl, na kanale Spotify Miasta Gdańska oraz na plakatach akcji dostępna jest lista czterdziestu utworów, które zaproponował Robert Janowski. To z nich podczas finału usłyszymy dwadzieścia zwycięskich utworów, wybranych przez mieszkańców w głosowaniu. Każdy, kto chce oddać głos na ulubioną piosenkę, wysyła SMS na numer 7278 w treści wpisując TOP i numer wybranej piosenki z listy. Koszt wysłania jednej wiadomości to 2,46 z vat. Szczegóły zabawy oraz regulamin dostępne są na stronie plebiscytu www.top20gdansk.pl.
Zapraszam wszystkich mieszkańców i miłośników Gdańska, by zdecydowali przy jakich melodiach będziemy się wspólnie bawić w Gdańsku na Targu Węglowym. Mam ogromną nadzieję, że udział w plebiscycie TOP20 spotka się z Państwa entuzjazmem. Zapraszam do włączenia się do zabawy i oddawanie głosów na swoje ulubione, najpiękniejsze utwory. A już 27 maja o godz. 20:30 widzimy się na Targu Węglowym, gdzie wspólnie będziemy śpiewać wybrane piosenki. To będzie niezwykły koncert! - zaprasza Robert Janowski.
Lista przebojów Roberta Janowskiego zawiera wiele, pięknych utworów, które z pewnością u każdego wzbudzają wiele wspomnień. Znajdziemy tu piosenki takie jak Remedium Maryli Rodowicz, Nie zadzieraj nosa Czerwonych Gitar, czy Kryzysowa narzeczona Lady Pank. Warto już dziś zagłosować w plebiscycie, a 27 maja wspólnie bawić się w rytmach Święta Miasta!


Ważna Informacja! - zmiany w ruchu
Zamknięcie Targu Węglowego
Od 24 maja od godz. 23:00 do 30 maja do godz. 6:00 Targ Węglowy w Gdańsku będzie zamknięty dla ruchu samochodów.
Tymczasowy objazd autobusów linii 100 podczas "Święta Miasta"

W piątek i sobotę, 27 i 28.05.2016 r., w związku z organizowanym wydarzeniem, jakim będzie "Święto Miasta" i związanym z tym brakiem możliwości przejazdu ulicami Głównego Miasta, czasowej zmianie ulegnie trasa linii autobusowej 100.

W tych dniach "setka" między przystankami "Dworzec Główny" [1015] i "Żuraw" [1835]będzie funkcjonować na trasie objazdowej: ... - Wały Jagiellońskie - Targ Drzewny - Szeroka - Tokarska - ...

Tymczasowo nie będą obsługiwane przystanki: "Katownia" [1829], "Teatr Szekspirowski (n/ż)" [1830], "Dom Fahrenheita" [1831], "Długi Targ" [1832], "Świętego Ducha" [1834].