WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Program Mentor - poznamy dokonania stypendystów
Program Mentor – poznamy dokonania stypendystów
Poznaj losy stypendystów drugiej edycji Programu Mentor. Jak pracowali ze swoimi opiekunami, czy udało im zrealizować się swoje zamierzenia. Zapraszamy na Galę Gdańskiego Programu Stypendialnego Mentor, która odbędzie się w poniedziałek 13 czerwca o godz. 16.00 w  sali Jana Pawła II (pierwsze piętro) w Europejskim Centrum Solidarności.

Podczas gali przedstawione zostaną sylwetki uczestników drugiej edycji Programu, a także droga jaką przeszli ze swoimi Mentorami podczas rocznej ciężkiej pracy. W drugiej części gali zaprezentujemy uczestników i Mentorów kolejnej edycji Programu.

Gdański Program Stypendialny Mentor, jest programem  wsparcia dzieci i młodzieży z Gdańska  zainicjowanym przez Pawła Adamowicza. Jest on skierowany do młodych gdańszczan znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, mających pomysł na projekt, którego realizacja pozwoli im rozwijać się w konkretnej dziedzinie i zmieni ich życie na lepsze. Aby to się udało każdy Stypendysta (oprócz stypendium) dostaje opiekę wykwalifikowanego Mentora, który przez cały okres trwania projektu wspiera jego działania. Operatorem programu jest Gdańska Fundacja Innowacji Społecznej.

W czasie dwóch dotychczasowych edycji pomoc uzyskało 29 gdańskich uczniów.


Więcej informacji o Programie Mentor: http://program-mentor.pl/