WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Kolejna dawka sportowych emocji: Mecz Polska - Ukraina
Po meczu z Niemcami, przyszedł czas na piłkarski pojedynek Biało-Czerwonych z reprezentacją Ukrainy. We wtorek, 21 czerwca serdecznie zapraszamy wszystkich na Targ Węglowy, gdzie po raz kolejny wspólnie będziemy kibicowali naszym Orłom!

Mecz rozpoczyna się o godz. 18.00, ale strefa otworzy swoje bramki już na 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem - czyli o godzinie 15.00. Zakończenie jej funkcjonowania organizatorzy zaplanowali na godzinę po zakończeniu meczu, czyli ok. godziny 21.00.

Pomocą i informacją służyć będą wolontariusze, a dodatkowo wydzielono specjalne wejście dla osób niepełnosprawnych (bramka numer 2, od strony Katowni - Budynku LOT). Podobnie jak ostatnio, można będzie skorzystać ze strefy gastronomicznej oraz stoiska z akcesoriami kibicowskimi.Serdecznie zapraszamy!
Mecz rozpoczyna się o godz. 18.00, ale strefa otworzy swoje bramki już na 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem – czyli o godzinie 15.00. Zakończenie jej funkcjonowania organizatorzy zaplanowali na godzinę po zakończeniu meczu, czyli ok. godziny 21.00.