WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Dąbrowszczaków Kraina Zabawy oraz sąsiadująca z nim polana, przemienią się we wspaniały świat rozrywki dla całych rodzin.
Ostatnia sobota wakacji (27 sierpnia) będzie okazją dla najmłodszych, by wyszaleć się podczas pełnego atrakcji festynu "Aktywuj się w Krainie Zabawy". Jeden z największych placów zabaw na Pomorzu, mieszcząca się  przy ul. Dąbrowszczaków Kraina Zabawy oraz sąsiadująca z nim polana, przemienią się we wspaniały świat rozrywki dla całych rodzin.
Festyn rozpocznie się o godzinie 11.00, (Gdańsk Przymorze, ul. Dąbrowszczaków). Zapraszają Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz MOSiR w Gdańsku.
W programie imprezy, która potrwa do godziny 15 znajdzie się wiele atrakcji dla całych rodzin. Dla lubiących aktywny wypoczynek przygotowane będą gry zręcznościowe, zabawy z piłką oraz pokazy Zumba. Maluchy z pewnością zachwycą się wielkimi bańkami mydlanymi, dmuchanymi zjeżdżalniami i zamkami do skakania. Starsi będą mogli skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, obejrzeć pokazy Ultimate Frisbee. Dostępne będą wszystkie urządzenia zabawowe Krainy Zabawy. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne.
Park im. R. Reagana - polana przy Krainie Zabawy
Termin 27.08.2016 r. start godz. 11:00, koniec 15:00
Atrakcje:

. Gry i zabawy zręcznościowe
. Mega bańki mydlane
. Kącik zabaw
. Malowanie twarzy
. Dmuchane zjeżdżalnie
. Ścianka wspinaczkowa
. Basen z piłeczkami
. Dmuchany tor przeszkód
. Boule
. Badminton
. Euro bungee
. Radiowóz policyjny
. Karetka pogotowia
. Pokazy Zumby
. Pokazy ratowników WOPR
. Pokazy Ultimate Frisbee
. Zabawy, animacje i konkursy dla dzieci
. i wiele innych...Jak do nas dotrzeć?
Do Krainy Zabawy łatwo jest dotrzeć za pomocą miejskich autobusów. Najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest skorzystanie z linii nr 199, 139 lub 315, które zatrzymują się na przystanku autobusowym "Dąbrowszczaków", znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie parku zabaw. Autobusy tych linii zatrzymują się także na przystankach "SKM Przymorze" i "Oliwa PKP", więc stanowią dogodne rozwiązanie szczególnie dla tych wszystkich, którzy swoją podróż do Krainy Zabawy rozpoczną w kolejce SKM. Wybierając się do Krainy Zabawy, warto także wziąć pod uwagę rower -  ścieżek rowerowych w okolicy nie brakuje.