WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Modna wyprawka szkolna do wygrania w internetowym quizie.
Na blogu i profilu Bliżej Źródeł został zorganizowany quiz, dzięki któremu można sprawdzić poziom swojej wiedzy dotyczący zagadnień związanych z wodą i architekturą wodną. Do wygrania są modne wyprawki szkolne. Organizatorem konkursu jest Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna.

Quiz został podzielony na trzy etapy: podstawowy, średniozaawansowany i zaawansowany. Łącznie można zdobyć 42 punkty. Zdobywcom najwyższej punktacji we wszystkich trzech etapach zostaną wręczone wyjątkowe  wyprawki szkolne, które z pewnością uprzyjemnią uczniom wrześniowy powrót do szkoły. Odpowiedzi na konkursowe pytania można szukać w mediach społecznościowych GIWK pod nazwą Bliżej  Źródeł - przede wszystkim na profilu FB, blogu i kanale YT. Aby wziąć udział w rywalizacji i wygrać nagrody należy wysłać swój wynik podając przy tym swój adres e-mail. Konkurs trwa do 26 sierpnia.

Profile społecznościowe GIWK pokazują, że problematyka wody spotyka się z coraz większym zainteresowaniem w sieci - podkreśla zastępca prezydenta Gdańska Piotr Grzelak.

Jednym z zadań GIWK Sp. z o.o. jest wspieranie edukacji w zakresie ochrony środowiska naturalnego, szczególnie w obszarach związanych z działalnością wodociągową i kanalizacyjną. Stworzony program edukacyjny nosi nazwę "Bliżej Źródeł", tak nazwane są także poszczególne profile spółki w mediach społecznościowych, które są jednym z narzędzi wykorzystywanych do działalności edukacyjnej. Użytkownikom mediów społecznościowych  przybliżane są min. zagadnienia związane z właściwościami wody, ochroną zasobów naturalnych wody, ochroną Morza Bałtyckiego czy energią odnawialną. Wszystko w przejrzystej i zabawnej formie.

Chcemy wykształcić wśród gdańszczan umiejętności dotyczące odpowiedzialnego korzystania z zasobów przyrody. Zbliżanie się do źródeł to poprawianie jakości wody, ale także odwoływanie się do tego co rzetelne, odpowiedzialne i bliskie naturze mówi Jacek Skarbek, Prezes Zarządu GIWK.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

    Wejdź na stronę
    Rozpocznij quiz
    Zapisz swój wynik, podaj e-maila i wyślij zgłoszenie.

Jeśli nie masz pewności, która odpowiedź jest poprawna - poszukaj jej na blogu, FB czy YT Bliżej Źródeł.