WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Konferencja dla nowoczesnych rodziców
Mieszkańcy Gdańska zainteresowani rozwijaniem swoich kompetencji rodzicielskich mogą wziąć udział w konferencji "Rozwój psychoseksualny dzieci - ważne pytania i odpowiedzi". Odbędzie się ona 8 października w Europejskim Centrum Solidarności. Rodzice, którzy chcą wziąć udział w konferencji, ale martwią się o opiekę nad swoim potomstwem, mogą przyjść z dziećmi. Dla maluchów przygotowano edukacyjno -rozwojowe warsztaty. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.
Nowoczesna konferencja dla rodziców "Rozwój psychoseksualny dzieci - ważne pytania i odpowiedzi" to propozycja dla rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży. Spotkanie rozpocznie dyskusja panelowa z udziałem specjalistów: psychoterapeutki Grażyny Lewko, seksuologa Daniela Cysarza oraz psychiatry Marty Kulik. Profesjonaliści odniosą się min. do następujących kwestii: jak przebiega rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży, jaki wpływ na rozwój tej sfery mają rodzice, jakie seksualne fantazje towarzyszą dzieciom oraz dlaczego drzwi do sypialni rodziców powinny być zamknięte.

W drugiej części konferencji odbędą się warsztaty dla rodziców. Uczestnicy do wyboru mają trzy propozycje. Warsztat prowadzony przez Annę Franzl i Jakuba Rozińskiego pt. "Córeczka czy kobieta, synek czy mężczyzna - o seksualności nastolatków", Daniel Cysarz poprowadzi warsztat pt. "Jak rozmawiać z dziećmi o seksie" oraz trzeci pt. "Jak będę duży, to ożenię się z mamą!" warsztat dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, który prowadzić będą  Beata Łosicka-Zduńczyk i Ewa Olewicz.

Podczas konferencji dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat odbywać się będą warsztaty edukacyjne.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest nieodpłatne. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy kierować na adres sekretariat@raclawicka.gda.pl lub telefonicznie 58 347 89 30. Zaproszenia można odbierać od poniedziałku 3 października w siedzibie GOPP: ul. Racławicka 17, Gdańsk.

Rodzice, którzy przychodzą z dziećmi, będą proszeni o wypełnienie ankiety dot. dziecka. Tylko odbiór zaproszenia i wypełnienie ankiety (dla dziecka, które weźmie udział) uprawnia do udziału w wydarzeniu.Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1265827416760722/
Organizatorem konferencji jest Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży


Program konferencji i opisy warsztatów dla rodziców dostępne są na stronie http://www.gdansk.pl/urzad-miejski/Konferencja-dla-nowoczesnych-rodzicow,a,62051