WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Aktywny poniedziałek seniora
W poniedziałek 10 września zapraszamy seniorów na bezpłatne badania. Tego samego dnia osoby w wieku 50 plus będą mogły wyrazić swoje zdanie na temat dostępnej i potrzebnej oferty dla seniorów. A wczesnym popołudniem wspólnie spędzić czas podczas koncertu muzyki filmowej. Wszystkie wydarzenia odbywają się w ramach Gdańskich Dni seniora.
Spotkanie konsultacyjne dla wszystkich osób w wieku 50 plus, dotyczące oferty miejskiej skierowanej do seniorów odbędzie się w poniedziałek 10 września w godzinach 9:30 - 12:00 w Sali BHP przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 6. Aby wziąć udział w spotkaniu konieczne jest potwierdzenie obecności pod numerem telefonu 58 772 42 19.

Tego samego dnia w godzinach 9:00-14:30 seniorzy będą mieli możliwość wykonać darmowe badania w Europejskim Centrum Solidarności. W ofercie znajdą się badanie słuchu, gęstości kości, stóp,  poziomu cukru, ciśnienia i saturacji. Podczas badań obowiązuje kolejność zgłoszeń. Badania zapewni Centrum Medyczne Synexus w Gdańsku. Wśród uczestników badań rozlosowane zostaną również bezpłatne wejściówki na odbywający się tego dnia koncert "Muzyka filmowa z Oskarem w tle".

10 października odbędzie się także specjalny koncert muzyki filmowej dla seniorów w wykonaniu kwartetu smyczkowego Baltic . Koncert rozpocznie się o godz. 13:00 w Audytorium Europejskiego Centrum Solidarności. Wstęp tylko na wejściówki.

Gdańskie Dni Seniora to propozycje wielu zajęć dla osób starszych, także w pozostałe dni października.

Szczegółowa oferta wydarzeń dostępna jest tu: >>>