WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
19 października rozpocznie się Tydzień Niemiecki
Już 19 października rozpocznie się Tydzień Niemiecki - kolejna odsłona cyklu Teatry Europy, organizowanego przez Gdański Teatr Szekspirowski.

Współorganizatorem wydarzenia jest Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku.

Honorowy Patronat nad Tygodniem Niemieckim objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.


Tydzień Niemiecki wpisuje się w tegoroczne obchody dwóch ważnych rocznic - 25-lecia podpisania Traktatu o Dobrym Sąsiedztwie między Polską a Niemcami oraz 40-lecia Partnerstwa Gdańska i Bremy.

Wydarzenia Tygodnia Niemieckiego, wśród których znajdą się prezentacje spektakli, koncerty, wystawy, przeglądy filmów, warsztaty oraz konferencje i spotkania z obszarów historii, ekonomii, polityki i biznesu, potrwają do 26 października i obejmą swoim zasięgiem całe Trójmiasto.

Zapraszam do akredytowania się na spektakle, koncerty i pokazy filmów. W tym celu proszę o przesłanie e-maila do dnia 17 października do godz. 17:00 na adres: rzecznik@teatrszekspirowski.pl z podaniem nazwy oraz daty wydarzenia, na które chcą się Państwo wybrać.

Akredytacja będzie obejmowała wszystkie wydarzenia biletowane, odbywające się w ramach Tygodnia Niemieckiego.

Na pozostałych wydarzeniach, na podstawie przyznanego identyfikatora, będą Państwo mogli zająć miejsca zarezerwowane dla mediów.

W załączeniu niżej znajdą Państwo informację prasową Tygodnia Niemieckiego oraz opisy poszczególnych wydarzeń.

Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie www.teatrszekspirowski.pl.