WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Gdańsk Zaprasza Biznes! Pierwsza edycja wyjątkowego wydarzenia.
Gdańsk Zaprasza Biznes to najnowszy projekt Gdańskiej Organizacji Turystycznej/Gdansk Convention Bureau, którego głównym celem jest prezentacja możliwości konferencyjnych i walorów Gdańska. W ten sposób GOT/GCB chce przybliżyć branży turystycznej, przede wszystkim firmom spoza Gdańska i regionu,  organizującym spotkania, konferencje, wyjazdy, szkolenia i warsztaty,  Pomorze i jego stolicę, jako ciekawą alternatywę dla innych dużych miast czy regionów. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 24 października 2016 r., o godz. 19.00 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.
Gdańsk Zaprasza Biznes! Pierwsza edycja wyjątkowego wydarzenia.
Piękna architektura, położenie nad morzem, nowoczesna infrastruktura oraz stale rozwijająca się baza hotelowo-konferencyjna sprawiają, że Gdańsk jest coraz częściej wybierany przez firmy na organizację małych i dużych eventów.

- Chcemy aby organizatorzy spotkań czuli się w Gdańsku komfortowo, dlatego wychodzimy z inicjatywą   i nawiązujemy długofalowe relacje z partnerami poprzez organizację właśnie takiego wydarzenia.

Często "unique venues" kojarzone są jedynie ze swoją główną działalnością czyli kulturą bądź sportem podczas gdy w istocie, dzięki rozbudowanym opcjom konferencyjnym oferują znacznie więcej i są świetnymi miejscami na niebanalne spotkanie czy warsztaty. Ale to nie wszystko - tworzymy także przydatne dla organizatorów narzędzia, takie jak aplikacja GCBeVENT oraz Karta Turysty i to także chcemy pokazać - mówi Łukasz Wysocki, Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej/ Gdansk Convention Bureau.Co więcej, przedstawiciele naszych partnerów - Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego oraz Olivia Business Centre -  opowiedzą o możliwościach inwestycyjnych w Gdańsku oraz  rozbudowie kompleksu OBC. Organizatorzy spotkań będą mieli również okazję poznać 3 wyjątkowe obiekty konferencyjno-kongresowe Gdańska - Stadion Energa Gdańsk, AmberExpo oraz Gdański Teatr Szekspirowski.Spotkanie w miłej i spokojnej atmosferze połączone z prezentacjami, loterią wizytówkową i kolacją, przybliży gdańskie obiekty szerokiemu gronu organizatorów wydarzeń z rynku warszawskiego. Mamy nadzieję, że dzięki temu dostarczymy ciekawych pomysłów na nowe miejsca dla eventów, nie tylko branżowych. W przyszłym roku  planujemy organizację Gdańsk Zaprasza Biznes w innym polskim mieście. Współorganizatorem wydarzenia jest Meeting.Planner.pl