WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Aktywny pomysł na sobotę
Festyn piłkarski organizowany przez Akademię Młodych Orłów w Gdańsku "Łączy nas pomoc" to propozycja dla tych którzy lubią piłkę nożną i w aktywny sposób chcą spędzić popołudnie. Wspólna zabawa odbędzie się w sobotę 22 października w godzinach od 14:00 do 16:00 na orliku przy przy Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących przy ul. Subisława 22 w Gdańsku.
W trakcie wspólnych zabaw dzieci bawić się będą na bardzo prostych torach przeszkód oraz stacjach umiejętności piłkarskich. Chętni będą mogli uczestniczyć w talentiadzie. Zabawy adresowane będą do dzieci w wieku 6- 11lat.

Podczas festynu przeprowadzona będzie zbiórka pieniężna przez członków fundacji "Obudź Nadzieję" wspierającą dzieci z rodzin potrzebujących pomocy. Dla wszystkich uczestników festynu przewidziany jest upominek od Polskiego Związku Piłki Nożnej.Na piknik zapraszają Polski Związek Piłki Nożnej, Pomorski Związek Piłki Nożnej oraz Urząd Miasta w Gdańsku.Akademia Młodych Orłów jest projektem realizowanym przez Urząd Miejski w Gdańsku wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej. Jego  celem jest zwiększenie liczby trenujących dzieci z gdańskich szkół i klubów piłkarskich oraz dodatkowe dokształcanie młodych dziewczynek i chłopców chcących trenować piłkę nożną.