WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
ZDolna Orunia - przyjdź i bądź zdolny z nami!
Chcesz poznać oruńskich pasjonatów i miło spędzić czas? Masz pasję i chcesz się nią podzielić z innymi? Przyjdź w sobotę 22 października do Stacji Orunia GAK przy ul. Dworcowej 9. Zapraszamy chętnych w każdym wieku. Wstęp wolny!
- W trakcie spotkania oruńscy pasjonaci zaprezentują swoje hobby i poprowadzą warsztaty. Wspólnie wysłuchamy mini recitali muzycznych i spróbujemy smakołyków według przepisów dzielnicowych mistrzów kuchni - zapraszają organizatorzy.Projekt "ZDolna Orunia" ma charakter międzypokoleniowy. Celem projektu jest stworzenie okazji do spotkań, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji dla mieszkańców Oruni, promocja Oruniaków z pasją oraz promocja samej dzielnicy poprzez podkreślanie ciekawych mieszkańców i ich działalności.
- Interesują nas pasje wszelakie. Nie ograniczamy się do zdolności plastycznych, czy muzycznych. Każda pasja jest cenna i na pewno warto się nią podzielić. Pasje mają być pretekstem do nawiązania relacji między mieszkańcami, co w przyszłości mamy nadzieję, zaowocuje większą gotowością do współpracy i aktywności na rzecz lokalnej społeczności - mówią organizatorzy. Pomysłodawczynią projektu jest oruńska seniorka Lucyna Korytowska, która realizuje projekt we współpracy ze Stacją Orunia GAK.

Projekt został dofinansowany ze środków konkursu "Seniorzy w akcji" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".Chcesz się podzielić swoją pasją? Skontaktuj się z nami:

tel. 58 306 66 76 wew. 36

e-mail: zdolnaorunia@gmail.com

lub przyjdź do biura Stacji Orunia GAK przy. ul. Dworcowej 9.Więcej: facebook.com/ZDolnaOrunia