WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Zajrzyj w garnki w nowej kuchni Przedszkola "Jacek i Agatka"
Smaczne, zdrowe i zgodne z wytycznymi programu "Gdańsk - jeMY zdrowo" - takie posiłki otrzymują dzieci w Przedszkolu "Jacek i Agatka" w Gdańsku. Zapraszamy na otwarcie zmodernizowanej kuchni w Przedszkolu nr 51 przy ul. Piastowskiej 102 w Gdańsku w piątek 4 listopada o godz. 9:30.

Otwarcie pionu kuchennego z zapleczem po kapitalnym remoncie i przebudowie odbędzie się w obecności Piotra Kowalczuka Zastępcy Prezydenta ds. Polityki Społecznej, Włodzimierza Bartosiewicza dyrektora Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska, gdańskich radnych oraz dyrektorów zaprzyjaźnionych placówek oświatowych. Po części artystycznej przygotowanej przez przedszkolaki, będzie możliwość obejrzenia kuchni i zaplecza. 

Realizacja przebudowy pomieszczeń budynku miała na celu dostosowanie kuchni wraz z zapleczem, a także wejścia głównego oraz pomieszczeń administracyjnych budynku, do obowiązujących przepisów pożarowych i sanitarnych. Koszt realizacji prac to 982 tysiące złotych.

- Przedszkole nr 51 posiada certyfikat programu "Gdańsk - jeMY zdrowo. Placówka ta przywiązuje  szczególną uwagę, do jakości żywienia dzieci - mówi Aleksandra Włoch koordynator programu.
Widok przed rozpoczęciem realizacji
Stan na dzień 05.08.2016 r.