WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
O co chodzi w szkole ? O co chodzi w reformie?
O co chodzi w szkole ? O co chodzi w reformie? Dowiedzą się uczestnicy spotkania aktywnych rodziców. Dyskusje odbędą się w czwartek 24 listopada w godz. 17:00 - 19:00 w Europejskim Centrum Solidarności. Rejestracja zgłoszeń do 15 listopada
O co chodzi w szkole? - zainteresowanych rodziców do udziału w dyskusji zaprasza Stowarzyszenie Forum Aktywnych Rodziców oraz Wydział Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku. W dyskusji udział wezmą przedstawiciele Kreatywnej Pedagogiki, Instytutu Pedagogiki WNS Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Rozwoju Społecznego UM w Gdańsku oraz Instytutu Inicjatyw Pozarządowych.

Podczas dyskusji uczestnicy rozmawiać będą o znaczeniu udziału rodziców w procesie dydaktycznym, komunikacji i współpracy rodziców z nauczycielami, zapewnieniu bezpiecznych i higienicznych warunków nauki i opieki w placówkach oświatowych oraz o kompetencjach rodziców w szkole.W drugiej części spotkania urzędnicy przedstawią prezentację O co chodzi w reformie? Przybliży ona rodzicom zmiany wynikające z zapowiadanej reformy systemu oświaty oraz ich bezpośrednie skutki dla sieci szkół oraz sposobu organizacji nauki w kolejnych latach w Gdańsku.Zgłoszenia udziału w spotkaniu należy przesłać na adres forumaktywnychrodzicow@gmail.com do dnia 15 listopada. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz adres email uczestnika.