WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Ruszyła rejestracja na Nowe Trendy w Turystyce 2017
Panele z udziałem ekspertów, warsztaty prowadzone przez praktyków, prestiżowy konkurs, a przede wszystkim ogromna ilość użytecznej wiedzy! Wszystko to czeka na uczestników jednego z najważniejszych i największych wydarzeń branży turystycznej w Polsce - konferencji Nowe Trendy w Turystyce, której ósma już edycja odbędzie się w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności już 31 marca 2017.
Każdego roku organizatorzy dostosowują program w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie osób pracujących w szeroko rozumianej turystyce. Największy nacisk kładziony jest na zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań organizacyjnych - wszystko po to, aby jeszcze lepiej i bardziej profesjonalnie obsługiwać turystów i pozyskiwać klientów. Dodajmy, że konferencję poprowadzi znany podróżnik i dziennikarz, Jarosław Kuźniar, a organizatorzy spodziewają się blisko 1.000 uczestników!
Przygotowane tematy paneli i warsztatów są nietuzinkowe i bardzo merytoryczne. Są wśród nich m.in.: "Marketing nieoczywisty / kolejne starcie", "Case study: Marketing kierunku - Zagraj o miasto!", "Fakty i mity o turystycznych aplikacjach mobilnych", "Zarządzanie talentami. Jak robić TO dobrze?".

Wśród prelegentów, którzy potwierdzili swój udział znalazły się m.in. takie osoby jak: Mateusz Kusznierewicz, Jacek Rozenek, Piotr Bucki, Łukasz Żelezny, Monika Czaplicka, Daniel Kędzierski, Bjorn Troch i wielu innych, uznanych praktyków.Zachęcamy, aby już dziś rejestrować swój udział w Nowych Trendach w Turystyce. Szczegółowy program i opis wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na: http://trendywturystyce.pl/
Tradycyjnie, Nowym Trendom w Turystyce towarzyszy prestiżowy konkurs: Tourism Trends Awards. Informacje dotyczące konkursu, zgłoszeń, nagród oraz regulamin udziału znajdują się tutaj: http://trendywturystyce.pl/konkurs-tta-2017-2/