WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Młodzi artyści wspierają dzieci z autyzmem
Wybierając Pakiet Zimowy Karty Turysty, otrzymasz pakiet rozrywek, który sprawi, że ferie zimowe spędzone w Gdańsku będą niezapomniane! Odwiedź najciekawsze muzea, szalej na sztucznym stoku narciarskim i popatrz na Gdańsk z góry! Z Kartą Turysty spróbuj najlepszych atrakcji w mieście - rozwiązuj tajemnice, graj w planszówki, ścigaj się na gokartach i zaprzyjaźnij się z egzotycznymi ptakami!
Licytowane będą wspaniałe prace najzdolniejszych studentów ASP. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym (https://issuu.com/urssaspgdansk/
docs/katalog_aukcja_
noworoczna.compresse
) Podczas aukcji licytowany będzie także obraz "Uroki jesieni" - to urocza wspólna praca uczniów integracyjnej zerówki IWRD, gdzie uczą się także dzieci z autyzmem. Oprócz aukcji w Zbrojowni Sztuki będą stoiska z przeróżnymi unikatowymi dziełami i pracami studentów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a dokonując zakupu dołoży swoją cegiełkę do dochodu z całej imprezy na rzecz dzieci z autyzmem.
Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego ASP organizuje WIELKĄ AUKCJĘ już po raz dziewiąty. Studenci bardzo chętnie przekazują swoje prace na aukcje i z wielkim zaangażowaniem przygotowują to wydarzenie.
Co roku wybierana jest inna instytucja, która zajmuje się dziećmi w potrzebie. Ta szlachetna studencka inicjatywa wsparła już m.in. małych pacjentów Pomorskiego Centrum Traumatologii, czy Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku.
W tym roku zdecydowano, że dochód z aukcji zostanie przekazany na zakup pomocy dydaktycznych i terapeutycznych dla dzieci z autyzmem, podopiecznych Fundacji - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka (IWRD) w Gdańsku.IWRD  wszechstronnie pomaga dzieciom z autyzmem oraz ich rodzinom. Jest pierwszą w Polsce i Europie repliką Princeton Child Development Institute w USA, jednej z najlepszych placówek terapeutycznych na świecie. Prowadzi działalność terapeutyczną, edukacyjną i badawczą, wykorzystując najnowsze metody naukowe.
Szkoli specjalistów z kraju i z Europy oraz pomaga w tworzeniu podobnych rekomendowanych placówek w Polsce i za granicą. Więcej informacji o IWRD: www.iwrd.pl

Zapraszamy serdecznie do udziału w Aukcji.W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji.
Ze strony ASP kontakt: JULIA PODSIADŁO TEL. 607 602 726